« Ale ten kredyt gotówk… | Strona domowa | Kredyt gotówkowy w wy… »

Kredyt gotówkowy 50 000 złotych na 60 miesięcy.

środa, 30 styczeń 2019 at 11:46 am. Użyte znaczniki: , , , , , , ,

Kredyt gotówkowy jest to kredyt jaki w całości wypłacany jest w gotówce. Jest to zobowiązanie dzięki któremu można otrzymać potrzebne nam pieniądze i przeznaczyć je na wiele różnych rzeczy. Pieniądze mogą nam się przydać na kupno samochodu, na jakiś remont czy też na wakacyjny wyjazd dla całej rodziny. Kredyty gotówkowe można brać na różne kwoty z różnym okresem kredytowania. Ważne, aby taki kredyt był w miarę łatwy do spłacenia i nie obciążał za bardzo naszego domowego budżetu. Sprawdzimy najlepsze oferty kredytów gotówkowych w styczniu 2019 roku dla kwoty zobowiązania równej 50 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 60 miesięcy.

Zaczniemy od oferty pożyczki gotówkowej jaką proponuje swoim klientom Citi Bank Handlowy. RRSO dla naszego zobowiązania na kwotę 50 000 złotych będzie wynosiło w skali roku 8,92%, zaś oprocentowanie nominalne będzie w wysokości 5,99%. Bank nalicza sobie prowizję w wysokości 6% za udzielenie kredytu. Tutaj raty miesięczne jakie trzeba będzie wpłacać do banku będą po 966 złotych. Da nam to całkowity koszt kredytu w wysokości 10 985 złotych, co oznacza, że kredytobiorca łącznie odda do banku kwotę 60 985 złotych.Kredyt gotówkowy w Eurobanku oprocentowany jest na 8,5% w skali roku. Prowizja dla banku stanowi 7,21% kwoty zobowiązania jaką przyznano kredytobiorcy. Wskaźnik RRSO utrzyma się na poziomie 12,35% w skali roku. Raty miesięczne jakie wyliczy nam bank będą po 1 026 złotych każda. Daje nam to całkowity koszt kredytu w wysokości 15 155 złotych. Decydując się na wzięcie kredytu gotówkowego w ramach tej oferty przyjdzie nam oddać do banku łącznie 65 155 złotych. Pożyczka zimowa 0° w Alior Banku jest jedną z nowszych ofert jakie można znaleźć na rynku kredytów gotówkowych. RRSO tego zobowiązania równe jest 12,51% w skali roku. Oprocentowanie nominalne natomiast wynosi 6,90% w skali roku. Bardzo duża zaletą oferty zimowej jest rezygnacja banku z naliczenia prowizji za udzielenie kredytu. Tutaj raty miesięczne będą po 988 złotych, co da nam całkowity koszt zobowiązania w wysokości 14 758 złotych. Kwota łączna jaką zwróci do banku kredytobiorca będzie równa 64 758 złotych.

Najlepsze oferty kredytów gotówkowych na rynku.

Bank BGŻ BNP Paribas ma wiele ofert kredytów gotówkowych i wiele z nich zajmuje w internetowych rankingach miejsca na podium. Tak jest z kredytem gotówkowym z bardzo niską wartością wskaźnika RRSO wynoszącą 5,78% w skali roku. Kredyt oprocentowany jest na 4,99% w skali roku, a prowizja dla banku wynosi jedynie 1,4% pożyczonej kwoty. Przy kredycie na kwotę 50 000 złotych każda z sześćdziesięciu rat miesięcznych będzie po 943 złote, co daje całkowity koszt kredytu rzędu 7 370 złotych. Łącznie oddamy do banku 57 370 złotych. Jest to obecnie najtańszy kredyt gotówkowy na rynku dla naszej kwoty zobowiązania o jaką się ubiegamy. Alior Bank i jego Pożyczka na Piątkę również zajmują czołowe miejsca w rankingach internetowych jeżeli chodzi o najbardziej opłacalne kredyty gotówkowe w tym roku. Nazwa pożyczki na piątkę wywodzi się od jej oprocentowania nominalnego, które równe jest 5% w skali roku. Prowizja dla banku jest już znacznie wyższa i równa 9% kwoty zobowiązania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania tutaj wynosi 9,3% w skali roku. A jak będzie wyglądał nasz kredyt gotówkowy 50 000 złotych spłacany przez 60 miesięcy? Mianowicie. Każda z rat będzie po 944 złote, koszt całkowity kredytu będzie równy 11 114 złotych. Oznacza to, że łączna kwota jaką trzeba będzie oddać do banku będzie równa 61 114 złotych.