Zakupy na raty czy kredyt gotówkowy?

poniedziałek, 22 marzec 2021 at 1:29 pm

Powodem robienia zakupów na raty są bardzo atrakcyjne warunki, łatwy dostęp do oferty, minimum formalności, oraz promocje, które zapewniają brak dodatkowych opłat.

Często szukamy sposobu na sfinansowanie kupna nowego sprzętu AGD lub RTV. W takiej sytuacji rozważamy skorzystanie z kredytu gotówkowego lub kredytu ratalnego. Warto sprawdzić które rozwiązanie będzie dla nas korzystniejsze. Warto też wiedzieć czym różni się kredyt gotówkowy od zakupów na raty.

W czasie pandemii wiele osób rezygnowało możliwości zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Klienci, którzy są zainteresowani kredytami konsumpcyjnymi częściej wnioskują o zobowiązania na niższe kwoty. Jest to wynik trudnej sytuacji gospodarczej w kraju. Banki dużo dokładniej weryfikują też swoich klientów.

Jak wygląda konsolidacja pod hipotekę?

czwartek, 28 styczeń 2021 at 10:50 am

Wprowadzenie zabezpieczenia w postaci nieruchomości do umowy restrukturyzacyjnej to zawsze pewne ryzyko, ale też model do wygenerowania naprawdę sporych oszczędności. Układ z zabezpieczeniem hipotecznym to układ najtańszy dla kredytobiorcy i dający spore możliwości optymalizacji. W artykule zobaczysz, jakie warunki stawiają najpopularniejsze banki i czego wymaga się od kredytobiorcy celującego w takie właśnie rozwiązanie.

Kredytowanie na zawołanie

środa, 25 listopad 2020 at 10:34 am

Od ręki pozyskany kredyt to jest rzeczywiście bardzo wyjątkowa sytuacja, ale tylko w umysłach osób nie za bardzo doświadczonych. Powinniśmy sprawdzać regularnie takie oferty, na przykład dzięki kredytomania.eu. Okazuje się, że coraz częściej będziemy mieli dostęp do propozycji finansowych bardzo praktycznych, które będą dedykowane dla bardzo zróżnicowanych klientów. Najważniejsze będzie dotarcie do takich ofert co, do których oczywiście nie będziemy mieli żadnych wątpliwości. Zawsze będą się pojawiały jakieś pytania dotyczące oprocentowania albo wysokości kredytu, ale ostatecznie możemy już w dzisiejszych czasach mieć pewność, że możemy zaufać konsultantom, którzy doskonale się orientują w innowacjach kredytowych. Nawet złożenie zwykłego prostego wniosku może być dla nas problemem. Jeżeli jednak kontaktujemy się z fachowcami z prawdziwego zdarzenia to takie kłopoty bardzo szybko się skończą. Aplikacje można składać współcześnie nawet poprzez internet. Do tego celu bardzo często wykorzystuje się nasz zwykły smartfon.