Kredyty hipoteczne – czemu są popularne i czy warto je rozważyć?

czwartek, 23 kwiecień 2020 at 10:32 am

Niewątpliwie wiele osób zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Jest to zobowiązanie, które powstało głównie z myślą o osobach, które poszukują dodatkowych źródeł finansowania na realizację celu, jakim jest nabycie nieruchomości. Jednak nie tylko w takiej sytuacji można się rozglądać za kredytem - zobacz kiedy jeszcze warto po niego sięgnąć na 17banków.com. Zanim jednak zdecydujemy się na takie rozwiązanie, musimy dokładnie znać jego specyfikę. Trzeba wiedzieć przykładowo to, że zazwyczaj wymagane jest tutaj zabezpieczenie spłaty kredytu przy pomocy nieruchomości. W przypadku, w którym nie będziemy wywiązywać się z obowiązku regulowania ustalonych należności, instytucja bankowa będzie uprawniona do tego, aby ją przejąć. To bardzo dotkliwa konsekwencja, która sprawia, że kredyt hipoteczny jest bardzo poważnym zadłużeniem. Niemniej jednak zobowiązania finansowe zawsze należą do kategorii decyzji, które trzeba podejmować w sposób odpowiedzialny.

Kredyty samochodowe a bezpieczeństwo internetowych ofert.

piątek, 28 luty 2020 at 10:33 am

Najwyższa pora na zmianę starego auta. Te słowa nie muszą pozostawać bez spełnienia. Rozwiązaniem, które może ciebie usatysfakcjonować jest kredyt samochodowy z niskim oprocentowaniem w dogodnych ratach. już dzisiaj możesz wyszukać samodzielnie ofertę, którą dostosujesz do własnych możliwości w oparciu o wyszukiwarka kredytów samochodowych. Przekonaj się, że jest to proste i skuteczne rozwiązanie dające szybką satysfakcję. Zachodzi jednak pytanie czy zrealizowanie chęci zakupu nowego auta i wyszukiwanie ofert bankowych w Internecie jest bezpieczna. W tym artykule otrzymasz odpowiedź.

Wzrost wynagrodzeń a kredyty hipoteczne

środa, 04 grudzień 2019 at 12:35 pm

Ostatnie decyzje rządu nie napawają optymizmem praktycznie nikogo, poza samymi pracownikami. Faktycznie, w generującym się w ten sposób sporze obydwie strony mają rację. Pracodawcy (w tym banki) nie chcą skokowego wzrostu wynagrodzeń a pracownicy są zmęczeni niskim wzrostem minimalnego wynagrodzenia i ciągłym "nie da się". Historia ta ma swoje przełożenie również na rynek kredytów hipotecznych, które ulegną tym samym pewnym przeobrażeniom.